Emitt Fuarı’nda Ankara Büyükşehir farkı

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’da düzenlenen EMİTT Fuarı’ndaki standında Ebru Sanatı’nın yapıldığı bölüm, ziyaretçilerin ilgi odağı oluyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’da düzenlenen EMİTT Fuarı’ndaki standında Ebru Sanatı’nın yapıldığı bölüm, ziyaretçilerin ilgi odağı oluyor. Fuarın başladığı andan itibaren 3 günde yaklaşık 600 kişi ebru yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yer aldığı EMİTT Fuar’ında yapmış olduğu aktivitelerle göz dolduruyor. Fuarın ilgi odağı Büyükşehir Standı’nda ANKAPARK dünyaya anlatılırken, Ankara Keçisi de tüm özellikleriyle tanıtılıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Ebru sanatçılarının bulunduğu bölüm de dolup taşıyor. Fuarın başladığı andan itibaren 3 günde yaklaşık 600 ziyaretçiye ebru sanatı yaptırdıklarını anlatan görevliler, ebru sanatının temelinde sevginin yer aldığını belirtiyorlar.

-FUARIN EN GÖZDE HEDİYESİ; “EXPO BOX”

Araştırma Tanıtım ve Belediye İçi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı’nca dağıtılan tekerlekli“EXPO BOX” denilen fuar çantası da ziyaretçiler tarafından çok beğeniliyor. 3 gün içerisinde binlerce nexpo box ve bez fuar çantası dağıtıldığını kaydeden yetkililer, çantaların içerisinde İngilizce, Arapça ve Rusça olarakAnkara Kent rehberi, Ankara Turizm haritası, Ankapark Tanıtım Kitapçığı’nın yanı sıra; kalem, anahtarlık, flash disk gibi hediyelerin yer aldığını söylediler.

# BELEDİYE HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.