Anadolu Ateşi 20. yaşını kutluyor!

Sahnelerdeki 20’nci yılını geride bırakan Anadolu Ateşi, yaz turnesini bitirdi kış aylarını da Türkiye’yi gezerek geçiriyor!

Türkiye’nin dans kültürünü 104 ülkede sergileyen Anadolu Ateşi, Türkiye’de de her yıl yaklaşık 1 milyon turisti ağırlıyor!

Anadolu Ateşi’nin 3500 dansçıya eğitim verdiği Türkiye’nin farklı şehirlerinde ve Kıbrıs’taki okullarında da kış sezonuya birlikte eğitim başladı.

Yeni dansçıları yetişirken, dünyayı ve Türkiye’yi gezen turne kadroları da kış programı için yeniden yollarda!

ANADOLU ATEŞİ BU AKŞAM BOSTANCI’DA 

Anadolu Ateşi, 20’nci yıl etkinlikleri öncesinde, bu sezon sergilemeye başladığı “ Istanbul Dreams by Anadolu Ateşi” ile şubat ayından bu yana Türkiye turnesine devam ediyor.

08 Kasım Cuma                       İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi                21:00

22 Kasım Cuma                       Diyarbakir DBB Kongre ve Kültür Merkezi    21:00

23 Kasım Cumartesi                Gaziantep Gaziantep Ün. MAVERA K.M      21:00

24 Kasım Pazar                       Mersin Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi       21:00

Biletler Biletix ve mekan gişelerinde!
Anadolu Ateşi, gençlerin ve çocukların dansla tanışması ve dans eğitimi alması yönünde yürüttüğü faaliyetleri açtığı 11 Dans Akademisi ile taçlandırdırdı.

Anadolu Ateşi, 20 yıl boyunca dans sektörünün her branşına (eğitim, kostüm, makyaj, organizasyon, reklam ve tanıtım, gösteri ve tiyatro salonları, konaklama, ulaşım vb.) direkt ya da dolaylı olarak iş imkanı yarattı ve ekonomik anlamda katkıda bulundu. 20 yılda gösterilerini izleyen 50 milyonu aşkın biletli izleyicine kültür ve sanatın zenginleştirici deneyimini yaşatttı.

# KÜLTÜREL ETKİNLİKLER İLE İLİŞKİLİ:

09 Kasım 2019 - Kültür - Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.