Ankara Posta Kodu 06000 - Posta Kodları

Haber sitesi üzerindeki Ankara posta kodu kategorisinde il genelinde sorgulama hizmetleri kolaylıkla yapılabilirken tüm mahalleler yanında cadde ve sokakların posta kodlarının da öğrenilmesi oldukça kolaydır.

Ankara Posta Kodu 06000 - Posta Kodları

Ankara posta kodu bilgileri için haber sitemizde her türlü ayrıntı yer almakla beraber Ankara posta kodu kategorisi üzerinden her ilçe ve mahallenin posta kodu bilgilerine ulaşabilmek de mümkündür. Ankara posta kodu  “06001” ile başlarken haber sitemiz üzerinden posta kodu öğrenilmek istenen ilçe, semt, mahalle ya da köy üzerine tıklanarak posta koduna erişilmesi mümkündür. Ankara’nın herhangi bir noktasına posta göndermek için posta kodu sorgulama işlemi için doğru adrestesiniz.

Ankara Geneli Posta Kodu

Haber sitesi üzerindeki Ankara posta kodu kategorisinde il genelinde sorgulama hizmetleri kolaylıkla yapılabilirken tüm mahalleler yanında cadde ve sokakların posta kodlarının da öğrenilmesi oldukça kolaydır. Bu yönde;

·        Ankara posta kodu Keçiören

·        Ankara posta kodu Etimesgut

·        Ankara posta kodu Mamak

·        Ankara posta kodu Altındağ

·        Ankara posta kodu Sincan

·        Ankara posta kodu Nato Yolu

·        Ankara posta kodu Gölbaşı

·        Ankara posta kodu Çankaya

·        Ankara posta kodu Pursaklar

·        Ankara posta kodu Keçiören başta olmak üzere sitemiz tüm Ankara genelinde en kolay sorgulama yapılabilen mecraların başında gelen sitemiz sorgu kolaylığı bakımından da ziyaretçilerine en iyisini verebilmek için durmaksızın yenilenmeye devam etmektedir.

Ankara Posta Kodu Sorgulama

Türkiye genelinde adreslerin bulunduğu bölgenin cadde hatta sokağına kadar elektronik ortamdaki tarifi olarak nitelendirilen posta kodu, herhangi bir gönderi ya da posta için mutlaka belirtilmesi gereken de bir detay konumundadır. Böylelikle postalar alıcısına en çabuk şekilde iletilirken, posta dağıtım elemanlarının da işleri oldukça kolaylaşmış olur.

Bu nedenle örneğin Ankara Keçiören Pınarbaşı posta kodu bilinmesi gönderinin en kısa sürede ve dolaşmadan ilgili noktaya ulaşmasını sağlarken, gönderinin Keçiören Pınarbaşı haricinde Ankara’nın başka bir noktasına gitmesini de engellemiş olur. İnternet üzerinden yapılan posta kodu arayışlarının tam anlamıyla pratik olması ziyaretçilerin bu yönde yaptıkları arama süresinin minimuma düşmesi anlamına da geleceğinden bizler de Ankara posta kodu aramalarının en pratik şekilde sonuçlanabilmesi için haber sitemizde ziyaretçilerimizin ihtiyaç duyduğu her detayı sağlamak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Ankara posta kodu için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara iline ait posta kodu bilgileri

Altındağ posta kodu: 06030

Çankaya posta kodu: 06400

Etimesgut posta kodu: 06790

Keçiören posta kodu: 06010

Mamak posta kodu: 06260

Sincan posta kodu: 06930

Yenimahalle posta kodu: 06170

Gölbaşı posta kodu: 06830

Pursaklar posta kodu: 06145

Akyurt posta kodu: 06750

Ayaş posta kodu: 06710

Bala posta kodu: 06720

Beypazarı posta kodu: 06730

Çamlıdere posta kodu: 06740

Çubuk posta kodu: 06760

Elmadağ posta kodu: 06780

Evren posta kodu: 06770

Güdül posta kodu: 06840

Haymana posta kodu: 06860

Kalecik posta kodu: 06870

Kazan posta kodu: 06980

Kızılcahamam posta kodu: 06890

Nallıhan posta kodu: 06920

Polatlı posta kodu: 06900

Şereflikoçhisar posta kodu: 06950

30 Kasım 2019 Ankara- Çevre


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.