ŞOK Marketler’den 2020’de 6 bin kişiye ek istihdam, ekonomiye güçlü katkı

ŞOK Marketler’den 2020’de 6 bin kişiye ek istihdam, ekonomiye güçlü katkı
Müşterilerine daima en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunmayı hedefleyen ŞOK Marketler 2020 yılında bu hedefine ulaşırken 6 bin kişiye yeni istihdam imkânı sağlayarak Türkiye ekonomisine de katkıda bulundu.

ŞOK MARKETLERDEN 2020DE 6 BIN KIŞIYE EK ISTIHDAM EKONOMIYE GÜÇLÜ KATKI

Müşterilerine daima en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunmayı hedefleyen ŞOK Marketler 2020 yılında bu hedefine ulaşırken 6 bin kişiye yeni istihdam imkânı sağlayarak Türkiye ekonomisine de katkıda bulundu.

ŞOK Marketler Tic. A.Ş. 2020 yılı finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformuna KAP açıkladı. Pandemiyle gelen kısıtlamalara rağmen finansal hedeflerine ulaşmayı başaran ŞOK Marketler Tarladan Sofraya Doğru Tarım projesiyle de müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kesintisiz sunmaya devam etti.

ŞOK Marketler 2020 yılında net satış gelirlerini 214 milyar TLye yükseltmenin yanı sıra yaklaşık 6 bin kişiye de yeni istihdam olanağı sağladı. Türkiye genelinde toplam 35 bini aşkın çalışanıyla hizmet veren ŞOK Marketler özellikle Tarladan Sofraya Doğru Tarım projesi ve Tarım Kredi Kooperatifleriyle yaptığı iş birliği sayesinde pek çok ürünü müşterilerine aracısız doğrudan ulaştırmaya devam ediyor. ŞOK Marketler sunduğu avantajlı fiyatlarla gıda enflasyonunu aşağı çekerek hane ekonomilerine önemli katkı sağlıyor.

ŞOK MARKET İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

DEMIREL: YERLI ÜRETIMI VE TÜRKI

YENIN DÖRT BIR YANINDA YÜZLERCE ÇIFTÇIYI DESTEKLIYORUZ

KAP bildirisinin ardından 2020 yılını değerlendiren ŞOK MARKETLER CEOSU UĞUR DEMIREL şunları ifade etti: Müşterilerimize her gün kaliteli taze ve uygun fiyatlı ürünleri kesintisiz olarak sunma hedefiyle çalıştığımız ŞOK Marketlerde yaptığımız yeni yatırımların da katkısıyla finansal anlamda başarılı bir yılı geride bırakarak ciromuzu 214 milyar TLye yükselttik. Beraberinde pandemi koşullarına rağmen 6 bin kişiye yeni iş imkânı sağlayarak hem Türkiye ekonomisine hem de istihdama önemli katkıda bulunduk. 2020de büyüme stratejimizin en önemli ayaklarından biri de dijitalleşme yatırımlarımız oldu. Özellikle Cepte ŞOK uygulamamızla pandemi süresince hizmet kalitemizi daha da yükselttik ve müşterilerimize aralıksız hizmet sağladık. ŞOK Marketlerin daima en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunma vaadinin temelinde ise 2020 yılında başlattığımız Tarladan Sofraya Doğru Tarım girişimi yer alıyor. Bu projemizle yerli üretimi ve Türkiyenin dört bir yanındaki yüzlerce çiftçiyi destekliyoruz. Çiftçiye ürününü satma garantisi verip emeğinin karşılığını zamanında öderken müşterilerimize de kalitesinden emin olduğumuz ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. 2020de gıda enflasyonunu aşağı çeken avantajlı fiyatlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verdik 2021de de Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya ve topluma fayda sağlamaya devam edeceğiz.

ŞOK MARKETLER TIC. A.Ş. HAKKINDA:

1995 yılında kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. 2011in Ağustos ayından bu yana Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. ŞOK Marketler bugün 35 binin üzerinde çalışanı milyonlarca çiftçisi küçük işletme sahibi sanayicisi kamyoncusu ve tedarikçisiyle büyük bir aile. Halka açık sermaye yapısı özgün iş modeli dijital altyapısı ve modern perakendecilik anlayışıyla çiftçinin alın teri sanayicinin emeğini her gün müşterileriyle buluşturuyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.