Ömer 10. Bölüm Full İzle! 27 Mart Star TV Ömer Dizisi Son Bölüm HD Tek Parça Youtube İzle! Ömer Dizisi 10. Bölüm Fragmanı!

Star TV Ekranlarında İlk bölümü ile izleyici karşısına çıkan 'Ömer' Dizisi Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ın başrolünü üstlendiği bir aşk hikayesini anlatmakta. Ömer'in babası Reşat karakterini Barış Falay'ın canlandırıyor. Ömer ve Gamze aşklarının karşısına çıkan tüm zorluklarla baş ederken, Ömer'in babası Reşat da bu aşkı onaylamamaktadır. Ömer Dizisi 10. Bölüm Kesintisiz İzle Full İzle! İşte Detaylar...

Ömer 10.Bölüm Star TV İzle! TIKLAYINIZ

Ömer, yaşadığı mahallede cami müezzinliği yaparken aynı zamanda ortaokulda din dersleri vermektedir. İç dünyası zengin ve hümanist bir karakter olarak tarif edilirken, diğer yandan da azimli, dirayetli, cesur ve inatçı bir yapıya sahiptir. Bu tariflerden anlaşıldığı kadarıyla Ömer, bir yandan sakin ve düşünceli bir kişi gibi gözükürken diğer yandan da hedeflerine ulaşmak için cesur bir şekilde hareket edebilecek bir kişiliğe sahiptir.

Ömer ve Gamze karakterleri aşk hikayesi etrafında dönüyor. Ömer'in hayatı, Gamze'nin mahalleye gelişiyle birdenbire değişir ve onunla olan aşkı, karşısına çıkacak tüm zorluklara rağmen sürdürmeye çalışır. Bu hikayede Ömer'in aşkı, onun iç dünyasında derin bir yer edinmiş gibi görünüyor ve bu aşkını sürdürmek için tüm zorluklara rağmen mücadele ediyor.

Ömer Dizisi 10. Bölüm ÖZETİ!

Nisa'yı restoranda gören Tahir'in öfkesini bastırmaya çalışan Ömer, bu olayı meydana getirmekten Gamze'yi sorumlu tutar. Nisa ile ilgili gerçekleri söyleyemeyen Gamze ve Ömer arasındaki gerilim büyüyecektir. Ailesine Hakan'ın gittiğini ve çalışması gerektiğini söyleyemeyen Nisa, onların gözünde güveni kaybetmenin acısını yaşar. Nisa'nın Gamze'den ayrılmasını isteyen Tahir, çareyi Nisa'yı taşınmaya zorlayarak bulur. Süreyya'ya haksızlık ettiğini anlayan Ömer, kalbini kazanır ve birlikte gelinlik aramaya giderler.

Süreyya nikahın tadını çıkarırken Tuna'nın haberi onu bir anda sarsar. Ömer'in bir kez daha Gamze'yi kendisine tercih etmesi, Süreyya'yı daha da zor bir karar almaya iter. Karşısında kararlı Süreyya'yı gören Ömer için bir seçim yapması kaçınılmazdır.

Ömer 11.Bölüm Fragman

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.