Ömer 13. Bölüm Full İzle! 17 Nisan Star TV Ömer Dizisi Son Bölüm HD Tek Parça Youtube İzle! Ömer Dizisi 14. Bölüm Fragmanı!

Star TV Ekranlarında İlk bölümü ile izleyici karşısına çıkan 'Ömer' Dizisi Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ın başrolünü üstlendiği bir aşk hikayesini anlatmakta. Ömer'in babası Reşat karakterini Barış Falay'ın canlandırıyor. Ömer ve Gamze aşklarının karşısına çıkan tüm zorluklarla baş ederken, Ömer'in babası Reşat da bu aşkı onaylamamaktadır. Ömer Dizisi 13. Bölüm Kesintisiz İzle Full İzle! İşte Detaylar...

Ömer 13.Bölüm Star TV İzle! TIKLAYINIZ

Ömer, yaşadığı mahallede cami müezzinliği yaparken aynı zamanda ortaokulda din dersleri vermektedir. İç dünyası zengin ve hümanist bir karakter olarak tarif edilirken, diğer yandan da azimli, dirayetli, cesur ve inatçı bir yapıya sahiptir. Bu tariflerden anlaşıldığı kadarıyla Ömer, bir yandan sakin ve düşünceli bir kişi gibi gözükürken diğer yandan da hedeflerine ulaşmak için cesur bir şekilde hareket edebilecek bir kişiliğe sahiptir.

Ömer ve Gamze karakterleri aşk hikayesi etrafında dönüyor. Ömer'in hayatı, Gamze'nin mahalleye gelişiyle birdenbire değişir ve onunla olan aşkı, karşısına çıkacak tüm zorluklara rağmen sürdürmeye çalışır. Bu hikayede Ömer'in aşkı, onun iç dünyasında derin bir yer edinmiş gibi görünüyor ve bu aşkını sürdürmek için tüm zorluklara rağmen mücadele ediyor.

Ömer Dizisi 13. Bölüm ÖZETİ!

Ömer ve Süreyya'nın yakınlaştığını gören Gamze ani bir karar verir ve Erdal ile evlenmek için ilk adımı atar. Bu anlaşmanın Ömer için farklı bir yanı vardır. Süreyya'yı ne kadar uğraşırsa uğraşsın sevemeyeceğini anlayan Ömer daha fazla dayanamaz ve herkes pahasına projeyi bitirir ve Süreyya'dan ayrılır. Bu son dakika haberi Süreyya, Reşat ve Tahir'in ailelerini üzüyor. Hakan'ın aniden ortaya çıkması Nisa ve ailesini şaşırttı. Kocasının yokluğunda büyük acılar çeken Nisa, Tahir'in onu bir daha zorlamaması için Hakan'ın beklenmedik dönüşü karşısında sessiz kalmak zorunda kalmıştır.

Tüm çabalarına rağmen Ömer ve Süreyya'yı geri getiremeyen Reşat'ın son umudu Gamze'nin Erdal'la olan birlikteliğidir. Yani Erdal'a ne teklif ettiğini sormadı. Ömer'in Süreyya'dan ayrıldığını öğrenen Gamze, artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiğini bilmektedir. Ömer'le son kez karşılaştığında her şeyin bittiğini söyler ama Ömer bu sefer kaderin onlara çizdiği yola karşı çıkmaya kararlıdır.

Ömer 14.Bölüm Fragman

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.