Ankara Haber: Çankaya Belediyesinden Depremzedelere Psikososyal ve Kişisel Bakım Hizmeti...

Ankara Haber: Çankaya Belediyesinden Depremzedelere Psikososyal ve Kişisel Bakım Hizmeti...
Kahramanmaraş merkezli depremin yaşandığı 6 Şubat’tan bu yana depremden etkilenen vatandaşların yanında olan Çankaya Belediyesi Ankara’ya gelen depremzedelere kişisel bakım hizmeti veriyor.

Belediye üç haftalık süreçte Ankara’daki misafirhaneler ve otellerde kalan 698 depremzede vatandaşa kuaför ve berber hizmeti verdi. Psikososyal destek amaçlı yapılan görüşmelerde de 53 vatandaş ayni ve nakdi yardım için yönlendirildi. Ankara Haber: Çankaya Belediyesinden Depremzedelere Psikososyal ve Kişisel Bakım Hizmeti...

Çankaya Belediyesi, deprem felaketinin yaralarını sarmaya devam ediyor. Ramazan dolayısıyla

Kahramanmaraş’ta iftar çadırları kuran Çankaya Belediyesi Ankara’ya gelen depremzedelere de destek veriyor. Depremin etkilediği illerden gelen  vatandaşları konakları misafirhane ve otellerde ziyaret ederek ihtiyaçları konusunda destek veriyor. Sosyal Hizmet Uzmanı personelin yaptığı psikososyal destek görüşmesi sonucunda depremzede vatandaşın ihtiyacına göre ilgili kurum ve kuruluşlara gerek ayni gerekse nakdi yardımlar için yönlendirme yapılıyor. Psikososyal destek görüşmesi ile 53 vatandaşın ihtiyaçlarına göre yönlendirme yapıldı. 

Misafirhaneler ve otellerde kalan vatandaşlara kişisel bakım hizmeti de veren Çankaya Belediyesi, saç kesimi, sakal tıraşı gibi desteklerin yanı sıra kadınların kişisel bakım gereksinimlerini  de karşıladı. Belediye konakladıkları yerlerde 698 vatandaşın kişisel bakım ihtiyaçlarını karşıladı.

 

 

 

-Çankaya Belediyesi veri sorumlusu sıfatıyla; kurumumuzla ilişkinize bağlı olarak 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunun çizdiği sınırlar kapsamında bir kısım kişisel verileriniz tarafımızca işlenmektedir. Detaylı Aydınlatma Metnine internet sitemizden ve tarafımızdan isteyerek ulaşabilirsiniz. -Bu e-posta mesajı kişisel olup, içeriğinden mesajı atan kullanıcı doğrudan sorumludur. Bu mesajın içeriği ve/veya ekleri hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz, saklanamaz ve/veya kopyalanamaz. Mesaj yanlışlıkla size gönderilmişse ya da mesajın muhatabının siz olmadığını düşünüyorsanız, lütfen tüm ekleriyle birlikte siliniz ve göndereni uyarınız.

This is a personal e-mail message the user of which is directly responsible for the content of the message. Under no circumstances the content and/or annexes of the message can be used, hold and/or reproduced without permission. If the message has been sent to you by mistake or if you think you are not the intended recipient, please with all the annexes, delete the message and notify the sender.

 

 

attachment-84023-2-56a3f8dcf50963a07ad5f3d109a698a3-1680429940.jpeg

attachment-84023-3-56a3f8dcf50963a07ad5f3d109a698a3-1680429940.jpeg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.