Metin Akpınar'ın Bir Kızı Daha Oldu! Babalık Davası Sonuçlandı... Sevgi Katkıcı da Nüfusuna Geçiyor!

Metin Akpınar'ın Bir Kızı Daha Oldu! Babalık Davası Sonuçlandı... Sevgi Katkıcı da Nüfusuna Geçiyor!
Metin Akpınar'ın ikinci babalık davası da sonuçlandı. Duygu Nebioğlu'nun Metin Akpınar'ın kızı olduğunun kesinleşmesinin ardından, ikiz kardeşi Sevgi Katkıcı da hukuk mücadelesine girişti ve babalık davasını kazandı.

Ünlü aktör Metin Akpınar'a karşı açılan ikinci babalık davası da sonuçlandı. Duygu Nebioğlu'nun ardından ikiz kardeşi Sevgi Katkıcı da Metin Akpınar'ın kızı olduğunu mahkeme kararıyla kesinleştirdi. Antalya Aile Mahkemesi'nde görülen davada, Antalya Adli Tıp Kurumu'ndan alınan DNA raporu, Sevgi Katkıcı'nın Akpınar'ın kızı olduğunu doğruladı.

Duygu Nebioğlu'nun mücadelesi kamuoyunda geniş yankı bulmuştu. Kardeşi Sevgi Katkıcı da benzer bir hukuk mücadelesi vererek, babalık davasını kazandı. Mahkeme, Sevgi Katkıcı ile Metin Akpınar arasında soy bağının kurulmasına karar verdi.

668a2f6764c43520-w1200xh709.webp

Sevgi Katkıcı, dava süreci boyunca yaptığı açıklamalarda, DNA raporuyla Metin Akpınar'ın kızı olduğuna inandığını belirtmişti. Ancak, Akpınar ile hiçbir zaman baba-kız ilişkisi yaşamadığını vurgulayan Katkıcı, duygusal açıdan büyük bir boşluk hissettiğini ifade etti. "Duygu daha çok görüştü. Bir sarılma, bir öpme, bir arama göremedim. Hep ben özel zamanlarda aradım. Çıkan haberlerden sonra da aramasını, özür dilemesini bekledim," diyen Katkıcı, Metin Akpınar'ın kendileriyle daha fazla ilgilenmesini umut ettiğini söyledi.

Katkıcı, kendilerini büyüten Özdener Bey ve Emine Hanım'a da teşekkür edilmesi gerektiğini belirtti. "Yaptığı basın açıklamasında bizi büyüten Özdener Bey ve Emine Hanım'dan özür dilemesini, 'Benim çocuklarıma yıllarca baktınız' diyerek teşekkür etmesini bekledim ama maalesef bunların hiçbirini göremedim," şeklinde konuştu.

Metin Akpınar'a karşı açılan bu davalar, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı ve geniş bir kesim tarafından takip edildi. Ünlü aktörün, kızlarıyla olan ilişkisi ve gelecekte nasıl bir tutum sergileyeceği merakla bekleniyor. Duygu Nebioğlu ve Sevgi Katkıcı'nın, babaları Metin Akpınar ile ilişkilerinin nasıl şekilleneceği ise zamanla netleşecek.

Bu son gelişme, Metin Akpınar'ın hayatında ve kariyerinde önemli bir dönüm noktası olarak değerlendiriliyor. Babalık davalarının sonucunda, Akpınar'ın kızlarıyla daha yakın bir ilişki kurup kurmayacağı ise kamuoyunun merak konusu olmaya devam edecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.