Mamak Belediyesi canlı duyarlılığında örnek teşkil ediyor

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) Başkan Yardımcısı Haydar Özkan ve yönetim kurulu üyeleri Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti.

Gerek Mamak Belediyesi Hayvan Barınağı’ndaki hizmetleri gerekse canlılara olan duyarlılığı ile Mamak’ın örnek teşkil ettiğini ifade eden Özkan, “Bizlerde konfederasyon üyeleri olarak, belediyemizin hayvanlar ile ilgili gerçekleştirdiği her çalışma da gönüllü yer alabiliriz” dedi.

Sokak hayvanları için büyük çaba sarf ediliyor

Sokak hayvanlarının bakımı ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda birçok çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bu kapsamda veterinerimiz sokak hayvanlarının kontrolü konusunda sürekli bir çalışma içerisinde. Aşılama ve tedavide de büyük çaba sarf ediliyor” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Akgül, gönüllü olarak bu tür çalışmalar yürüten hayvanseverlere teşekkür etti.

12 Ekim 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.