Çubuk Belediyesi kadro değişikliğine gitti

Çubuk Belediyesinde 9 müdürün görevinde değişiklik yapıldı.

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş seçim öncesi verdiği beyanatları bir bir uygulamaya koymaya başladı. İlk icraat olarak çevre temizliği ve halkla ilişkilere önem veren Başkan Demirbaş kadro rotasyonu kapsamında belediye içerisinde kadro değişikliğine giderek 9 birim müdürün görev yerlerini değiştirdi.

Bizim için önemli olan liyakat ve perfomans olacaktır

Belediye olarak tek bir hedeflerinin olduğunu söyleyen Başkan Demirbaş ilçede yaşan herkesin yüzünün güldüğü ve yaşadığı kentte mutlu olması olduğunu belirtti. Belediye hizmetlerinin herkese eşit bir şekilde dağıtılması için çalıştıklarını anlatan Başkan Demirbaş şunları söyledi:

Bugün itibari ile müdürlerimizin görev yerlerini değiştirdik. Hiçbir personelimizi mağdur etme cezalandırma gibi bir düşüncemiz eylemimiz olmadı olmayacaktır. Bizim için öncelikli hedefimiz hizmetlerin etkinleşmesine yönelik çözüm odaklı kadroların oluşumunu sağlamaktır. Yaptığımız görev rotasyonlarında hiçbir personelimizin özlük haklarında değişiklik olmayacak. Atamalarımız liyakat ve performans dayalıdır. Bu kapsamda önümüzdeki süreçte de kadro rotasyonlarımız devam edecektir. Asli görevimiz vatandaşımıza hizmettir.

Başkan Demirbaşın imzaladığı atamalara göre
Ünal Ayten Zabıta Müdürlüğüne Veyis Almış Dış İlişkiler Müdürlüğüne Ahmet Karakuş Temizlik İşleri Müdürlüğüne Ahmet Bektaş Müze Müdürlüğüne Akif Çiftçi Fen İşleri Müdürlüğüne Aysel Neşeli Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Hüsrev Çügen Plan ve Proje Müdürlüğüne Muhammed Ali İyimaya İmar Müdürlüğüne ve Eyüp Kocabaş İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne getirildi.

21 Mayıs 2019 Ankara- Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi